Wsparcie

baner_dolacz_do_najlepszych_podklad2-min

The Wrap Center oferuje kilka różnych programów szkoleniowych dotyczących aplikacji folii. Prestiżowym programem jest 3M Endorsed Installer stworzony z myślą o otwarciu drogi do międzynarodowych aplikacji najlepszym polskim aplikatorom folii samochodowych.

piotrcinskiakademiacarwrappinguautofoliewpraktyce

Programy szkoleniowe takie jak np. „Dołącz do najlepszych”, który powstał z myślą o wszystkich działających w branży lub chcących dołączyć do świata car wrappingu. Programy umożliwiają poznawanie nowych innowacyjnych materiałów i doskonalenie umiejętności pod okiem profesjonalistów.

gwarancje

Nasi Partnerzy Biznesowi to światowi liderzy w branży graficznej. Oferują szereg programów, które są gwarantem jakości swoich produktów, w różnych stopniach dostosowanych do potrzeb Klienta. Dają pewność, że materiały użyte do produkcji grafik, zostały wzajemnie dopasowane, aby uzyskać optymalny rezultat i przetrwać w najtrudniejszych warunkach zgodnie z gwarancją.

tlo-min

Tutaj prezentujemy informacje na temat eventów organizowanych przez firmę Integart. Wydarzenia kierowane są do aplikatorów chcących poszerzać swoją wiedzę praktyczną oraz w zakresie stosowanych materiałów.

baner_hp_demolab-2-min(1)

Informacje na temat HP DEMO LAB czyli miejscu w którym można „stać się jednodniowym właścicielem drukarki”. Wszystkich chętnych zapraszamy do umawiania indywidualnych spotkań.