Gwarancje

Zaufanie klientów to największa wartość w biznesie reklamy. Wszelkie błędy wynikające z niezrozumienia projektu, niewłaściwego doboru materiału czy technologii mogą kosztować ich nie tylko czas i pieniądze, ale przede wszystkim utratę reputacji, a nawet klienta końcowego. Nasi partnerzy biznesowi to światowi liderzy w branży graficznej. Oferują szereg programów, które są gwarantem jakości produktów w różnym stopniu dostosowanych do potrzeb klienta. Dają pewność, że materiały użyte do produkcji grafik zostały starannie dobrane, aby uzyskać optymalny rezultat i przetrwać w najtrudniejszych warunkach, zgodnie z gwarancją.

Gwarancje 3M

3M oferuje szeroki wachlarz bardzo dobrych jakościowo materiałów do produkcji graficznych i różnej stopie gwarancji w zależności od potrzeb klienta.

Wyznacza standardy na rynku. Pierwsza i najszersza gwarancja producenta w branży na grafikę jako całość, a nie jej elementy składowe. MCS daje pewność, że wszystkie komponenty użyte do produkcji grafiki, takie jak folia, klej i laminaty, zostały zaprojektowane i starannie dobrane, tak aby uzyskać optymalny rezultat. Ich funkcjonalność i trwałość w najtrudniejszych warunkach zostały gruntownie przetestowane. Testy produktów wykonywane są w najbardziej zróżnicowanych warunkach klimatycznych na świecie. Dzięki tak dokładnemu procesowi opracowywania i testowania produktów firma 3M może zaoferować najszerszą gwarancję na rynku obejmującą większość produkowanych przez koncern folii i materiałów specjalistycznych. Wybierając produkty objęte gwarancją, klienci mogą liczyć na najwyższą jakość materiałów. Obietnica jakości 3M jest prosta: dostarczyć niezawodnych, trwałych i objętych kompleksową gwarancją rozwiązań graficznych firmom na całym świecie.

Klient może liczyć na sprawdzony system produkcji komponentów. W mało prawdopodobnym przypadku awarii grafiki klient ma pewność, że jego roszczenie zostanie szybko rozpatrzone. W ramach określonych gwarancją oraz okresu, który jest zależny od połączenia folii, laminatu, tuszu, aplikacji i strefy klimatycznej, 3M przyczyni się do regeneracji uszkodzonej grafiki.

Firma 3M od lat rozwija i udoskonala technologie produkcji folii, klejów i pokryć. W systemie gwarancyjnym MCS klienci odnajdą folie wylewane i walcowane PCW, polimerowe (bez PCW), odblaskowe, wysoce wytrzymałe i elastyczne folie poliuretanowe, poliestrowe i poliwęglanowe laminaty ochronne, antypoślizgowe grafiki podłogowe i nośniki elastyczne. Media te przeznaczone są do aplikacji krótko- i długookresowych, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Gwarancja 3M MSC obejmuje gotowe grafiki wydrukowane na oryginalnych tuszach HP Latex oraz foliach 3M zabezpieczonych specjalnymi laminatami.