Programy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Oklejanie i personalizacja samochodów to jedne z najbardziej efektownych form reklamy, gdzie powodzenie projektu w dużej mierze zależy od właściwego doboru materiałów gwarantujących jakość i stabilność w wymaganym czasie. W tego rodzaju aplikacjach wykorzystujemy coraz większe płaszczyzny aut, które muszą ze sobą współgrać, zaś efekt końcowy ma spełniać oczekiwania klienta. Mając do wyboru wiele rodzajów folii, wzorów i faktur, aby uzyskać idealny efekt, nie wystarczy sama wyobraźnia. Perfekcyjny, estetyczny i trwały rezultat zależy nie tylko od wysokiej jakości materiałów, lecz także odpowiednio wykonanej aplikacji.

Niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie aplikacji można poszerzać, uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach. Taka idea przyświeca programowi „Dołącz do najlepszych”, który powstał z myślą o wszystkich działających w branży lub chcących dołączyć do świata car wrappingu. Dla osób, które chcą poznać innowacyjne materiały i doskonalić swoje umiejętności w zakresie aplikacji folii na trudnych i nieregularnych powierzchniach.

Formuła konkursu „Dołącz do najlepszych” oparta jest na programie sprzedaży premiowej i dotyczy wyłącznie produktów 3M w obszarze druku cyfrowego i automotive. Jest on organizowany przy współpracy z firmą 3M (światowy lider w produkcji materiałów do reklamy wizualnej) oraz The Wrap Center Rafał Żmudna (centrum szkoleniowe 3M).

Thw Wrap Center 3M Integart

Akademia Car Wrappingu

Akademia Car Wrappingu to cykl szkoleniowy, który za każdym razem przyciąga sporą liczbę osób zainteresowanych tematyką zarówno folii samochodowych, jak i szeroko pojętego car wrappingu. Warsztaty prowadzi Piotr Ciński – ekspert, autorytet w branży car wrappingu, aplikator firmy Arlon.

Stałym elementem spotkań są warsztaty teoretyczne, gdyż jak się okazuje, wiedza praktyczna to nie wszystko. Aby przewidzieć, jak zachowa się folia zarówno podczas układania oraz eksploatacji, niezbędna jest znajomość chociażby podstawowych zagadnień w obrębie używanego materiału, które Piotr zawsze omawia krok po kroku, w niezwykle ciekawy i sumiennie przygotowany sposób.

W części praktycznej prezentuje techniki, które najlepiej sprawdzają się podczas pracy aplikacyjnej i których znajomość jest niezbędna w przypadku car wrapperów.

Arlon Integart