RoadShow – Wrappingowa dawka emocji! Zapraszamy na wyjątkową V edycję!

Jesienna edycja należeć będzie do wyjątkowych z kilku powodów:

  • mały jubileusz – V edycja, jednych z najliczniej obsadzanych warsztatów aplikacyjnych, z udziałem Rafała Żmudy, to już powód do dumy !
  • nowy produkt – firma 3M, wprowadziła na rynek nową edycję folii WrapFilm i będziemy mieli okazję z nią pracować – 3M WrapFilm s. 2080,
  • inny wymiar aplikacji – to dzięki innowacyjności produktów 3M ale również nowej formie samochodu, jaki zapewnimy naszym Uczestnikom na czas treningu.

Z pewnością nie zabraknie dużej dawki ‘nowej’ wiedzy, emocji, wrażeń i ogromnej ilości treningu oraz warsztatu pod okiem profesjonalisty jakim jest Rafał Żmuda. W dniach od 7 do 11 października zawitamy do Wrocławia, Bydgoszczy, Jawczyc i Katowic!  

Rafał Żmuda, certyfikowany aplikator 3M, trener The Wrap Center. Jedyny Europejczyk w światowym gronie Masters of Branding. Zawsze, podczas warsztatów z uśmiechem na twarzy dzieli się swoją pasją i ogromnym talentem z naszymi Uczestnikami szkoleń.

Obok niekwestionowanej „nowości” tej edycji  – folii 3M™ Wrap Film z serii 2080 – w aplikacjach podczas warsztatów, zastosowanie znajdą folie graficzne 3M Print Wrap s. IJ 180mC z laminatami, drukowane w technologii HP Latex oraz taśmy 3M Knifeless. Uczestnicy samodzielnie sprawdzą łatwość dopasowania folii 3M Wrap Film s. 2080 w głębokich przetłoczeniach oraz doświadczą zalet jakie daje warstwa ochronna PFL (Protective Film Layer). Warto z nami być !

Dodatkowe informacje oraz możliwość rejestracji na stronie www.integart.com.pl/events.

 

Facebook - komentarze
Folia serii 3M™ Wrap Film 2080 – nowy poziom oklejania
POPRZEDNI POST
Festiwal Aplikacji – kolejna edycja Open October przed nami!
NASTĘPNY POST