Szkolenie car wrappingowe z Avery Dennison

Firma Avery Dennison serdecznie zaprasza na szkolenia przeznaczone dla aplikatorów folii samochodowych. Warsztaty odbędą się w dniach 21-23.03 w Pruszkowie. W zależności od stopnia umiejętności chętni mogą wziąć udział w szkoleniu podstawowym oraz zaawansowanym.

 • Szkolenie Basic (podstawowe)
  Termin: 21.03
  Lokalizacja: Centrum szkoleniowe Akzo Nobel, Pruszków, ul. 3 Maja 8

  1-dniowe szkolenie dla początkujących aplikatorów zawierające elementy zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Prowadzone będzie przez certyfikowanego trenera Avery Dennison. Ilość uczestników wynosić będzie maksymalnie 8 (po 4 osoby na trenera). W programie szkolenia podstawowe techniki oklejania samochodów zarówno foliami do druku, jak i do całościowej zmiany koloru auta. W zależności od ilości uczestników warsztaty będą prowadzone przez jednego lub dwóch certyfikowanych trenerów Avery Dennison.Firma Avery Dennison zapewnia narzędzia oraz znaczną ilość materiałów do ćwiczeń praktycznych. Koszt szkolenia wynosi 260€ (ok. 1100 zł) brutto.

  Przy rejestracji istnieje możliwość dokonania płatności zarówno kartą, jak i przelewem.

 • Szkolenie Advanced (dla zaawansowanych)
  Termin: 22-23.03
  Lokalizacja: Centrum szkoleniowe Akzo Nobel, Pruszków, ul. 3 Maja 8

  2-dniowe szkolenie, w większości praktyczne. Przeznaczone głównie dla osób, które posiadają doświadczenie w zakresie oklejania. Warsztaty prowadzone będą przez jednego lub dwóch certyfikowanych trenerów Avery Dennison. Ilość uczestników wynosić będzie maksymalnie 8 (po 4 osoby na trenera). W programie warsztatów zaawansowane techniki oklejania samochodów zarówno foliami do druku, jak i do całościowej zmiany koloru auta.W zależności od ilości uczestników szkolenie będzie prowadzone przez jednego lub dwóch trenerów. Głównym trenerem będzie Lajos Kiss – certyfikowany trener Avery Dennison i jednocześnie jeden z najlepszych aplikatorów w Europie, dwukrotny zwycięzca Word Wrap Champion, obecny sędzia na tym wydarzeniu oraz członek amerykańskiej organizacji MoB, pracujący z najlepszymi aplikatorami na świecie.Firma Avery Dennison zapewnia narzędzia oraz znaczną ilość materiałów do ćwiczeń praktycznych.

  Koszt szkolenia wynosi 485€ (ok. 2000 zł) brutto. Przy rejestracji istnieje możliwość dokonania płatności zarówno kartą, jak i przelewem.

W obu przypadkach organizator zapewnia przerwy kawowe i obiad. Dojazd i ewentualne zakwaterowanie w hotelu leży w gestii uczestnika.

Link do strony z rejestracją: http://graphics.averydennison.eu

Źródło: www.integart.com.pl

Facebook - komentarze
3M Knifeless Design Line z folią 3M Wrap Film s. 1080
POPRZEDNI POST
Okazja cenowa – ARLON Ultimate Premium Plus
NASTĘPNY POST